Współpraca

Szczerząc zęby w uśmiechu, najradośniej na świecie: Witam!
Jeśli tutaj jesteś to najpewniej dlatego, że chcesz powierzyć mi jakieś środki finansowe, bym swoimi działami poprawił Twoje środki finansowe promując Twój biznes. I cieszę się bardzo, i dziękuję niezmiernie. Muszę póki co odmówić, ale spokojnie – dotrwaj do końca, nie będzie długo, a dowiesz się wszystkiego.

Ja jestem chętny. I nawet jestem w stanie to zrobić, tylko nie chciałbym dzisiaj.

Jak mógłbym przecież wycenić swoje działania jeśli nie wiem do ilu ludzi dotrze moja treść, kto czyta mojego bloga – dopiero przecież zacząłem. Jak często będę publikować, w którą stronę pójdzie pisanie, co będzie najbardziej poczytne – to wszystko niewiadome. I boję się po prostu, że ktoś mógłby wyjść na tym źle, a zależy mi na tym by w biznesie obie strony były zadowolone. I nie ukrywam, chciałbym żeby ten pierwszy raz z reklamą był absolutnie wyjątkowy.

Myślę, że najwcześniej pytania o możliwość współpracy na blogu i powiązanych social mediach będą miały sens dopiero po remoncie bloga, czyli we wrześniu.

Ale jest pewna rzecz, co do której byłbym skłonny się przychylić od razu, bo raz, że jest to moje najulubieńsze dziecko, a dwa, że tutaj pewne liczby się już pojawiły i jest się do czego odnieść. To Na muszce – talk show:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w tej formie, proszę o kontakt na adres:

namuszkin

Oczywiście możesz zostawić również lajka na namuszkowej stronie fb, gdzie będę ogłaszać wszelkie zmiany, również te w temacie współpracy:

Kliknij tutaj: Namuszkowa strona.

Pozdrawiam cieplutko.

Maciej

Chcesz się podzielić wpisem? Proszę bardzo, tylko gdzie?