Hej poszukiwacze przygód.

Czy zauważyliście kiedyś, że pewne rzeczy są inne, niż inne rzeczy?

Tak, wiem. To nieco kontrowersyjny pogląd i pewnie wielu z was się obrazi, ale trzeba to było w końcu powiedzieć.

Często kiedy mówimy o jednych rzeczach, zapominamy o innych rzeczach, które też są ważne, i naprawdę wstyd mi za mężczyzn, że trzeba im to przypominać. Że kobiety dzisiaj boją się, że prawdziwych mężczyzn już nie ma – i słusznie.

To mnie bardzo dziwi, bo wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach oczywistym jest to, że kobiety mogą być kim chcą, a mężczyźni muszą być prawdziwymi mężczyznami. Czy to naprawdę tak trudno być czarującym, nieokrzesanym, twardym, miękkim, przewidywalnym, nieprzewidywalnym, spontanicznym i zdyscyplinowanym facetem z dobrą pracą i nietypowym hobby, wyglądającym dobrze na instagramie?

Aż wstydzę się, że muszę to tłumaczyć. Ale dobrze drodzy „chłopcy”, bo przecież mężczyznami was nazwać nie można, zdradzę wam kilka rzeczy – nic nadzwyczajnego, zwykłe podstawy podstaw.

1. Ubiór

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by być schludnym mężczyzną. Zwyczajnie postaw na klasykę, minimalizm: Wystarczy Ci kilkanaście wysokogatunkowych koszul, kilka par spodni, kilka par skórzanych butów, przynajmniej dwa płaszcze, plus oczywiście odpowiednie akcesoria, jak portfel, zegarek czy okulary. I pamiętaj: Nie muszą to być rzeczy, które wyglądają na drogie. Ważne żeby po prostu były drogie.

2. Wygląd

Co się będę rozpisywać – jak nie wyglądasz jak koleś ze zdjęcia to jesteś pizda w rurkach.

Broń Boże, nie myśl że wygląd i ubiór jakkolwiek determinują to jakim człowiekiem jesteś, ale trochę tak.

A i pamiętaj: Barber i kosmetyki dla mężczyzn wcale nie kosztują tak dużo jak Ci się wydaje.

Kosztują trochę więcej.

3. Pasja

Prawdziwy mężczyzna musi mieć pasję. Musi mieć coś co kocha i uwielbia robić, i może to być absolutnie wszystko. Oczywiście poza grami komputerowymi i innymi ‚lamerskimi’ hobby jak zbieranie czegoś, czy klejenie modeli samolotów. Nie zrozum mnie źle, to może być absolutnie wszystko, ale musi być też energiczne i drogie. Jeśli coś wymaga siedzenia w domu, jest introwertyczne, lub nie da się tego fajnie przedstawić w social-mediach, to nie jest to dobra pasja dla prawdziwego mężczyzny – to sobie możesz robić w wolnym czasie. Zrozum, że musi być to coś co kochasz, ale tym bardziej musi być to coś co wzbudzi podziw u kobiety, inaczej tego nie kochasz. A i pamiętaj, że musi być to autentyczna miłość, o ile autentycznym jest najlepsza możliwa forma widoczna z zewnątrz.

Na przykład: Możesz uwielbiać komiksy, o ile jesteś wysoki, masz sześciopak, wielkiego chuja i okulary – kobiety kochają przecież nerdów. I jeszcze jakbyś tych komiksów nie czytał, to już w ogóle byłoby spoko.

4. Rozwój

Przeczytaj książkę „Bogaty ojciec, biedny ojciec” i mów cały czas o tym, że się rozwijasz i ciężko pracujesz.

Wróć – zapierdalasz.

Takie trudne?

5. Traktowanie kobiety

Zrozum, okej?

Zrozum, że ona miała swoje problemy i to chyba normalne, że potrzebuje twardego mężczyzny, który wie czego chce. A chce tego, czego ona chce i jeszcze o tym wie, zanim ona o tym powie – to proste.

I nie wydziwiaj, było jej ciężko, więc jeśli ona zachowuje się jak dziecko, to zapierdalaj do sklepu po mleko modyfikowane Bebilon, a nie wymagaj dorosłych zachowań od dorosłego człowieka.

Chyba, że nie jesteś jej warty, chłopcze.

Bo kiedy Ty na nią nie patrzysz, to ktoś inny na nią patrzy, więc zastanów się czy zasługujesz na nią kiedy jestem najgorsza.

Dobrze się nad tym zastanów.

***

I to już wszystko.

Wiem, pewnie shejtujecie mnie w komentarzach, ale ktoś w końcu musiał powiedzieć prawdę.

A, że byłem to ja – skromny chłopak, który nie myśli o niczym tylko o rąbaniu drzewa po to, by własnymi rękami zbudować swojej wymarzonej kobiecie dom z bali w Puławach, w którym moglibyśmy się przytulać, pić kakao i uprawiać dziki seks – to akurat tak wyszło. Jest wielu świetnych mężczyzn na świecie, nie bójcie się tego kobiety. Od wielu sam mógłbym się wiele nauczyć, bo jestem tak skromny, ale też jestem świetnym mężczyzną.

I tak, dziki seks, powiedziałem to. Wiem, to kontrowersyjne, ale powiedziałem to. To jest strasznie kontrowersyjne, ale musiałem to powiedzieć. Nie uciekam od kontrowersji

Bo życie jest za krótkie by uprawiać niedziki seks.

I pić kiepskie kakałko.

 

 

 

PS. Ale to jest dobra myśl. Aż se wydam książkę chyba z takimi mądrościami.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Przeczytaj również:

Choruję czytając „Męskie blogi”

Masz pasję? To świetnie!

Obiektywny wpis, który nikogo nie uraża

 

Jak zawsze zapraszam na fejsbuka oraz instagrama
Facebook
Instagram
A jeśli spodobał Ci się tekst, to zawsze możesz podzielić się ze znajomymi: